Про компанію НВО «ПРАКТИКА»

Про компанію НВО «ПРАКТИКА»

1993 рік

Компанія «Практика» була створена як науково-виробниче об’єднання в м. Києві в 1993 році. З моменту утворення, компанія займає лідируючу позицію в Україні по розробці технічних рішень і виробництву засобів безпеки.

Виробнича діяльність компанії розпочалась з виробництва банківського обладнання: банківські сейфи, захисні двері, пункти обміну валюти, банківські сховища, серверні кімнати, вхідні групи, касові зали, касові вузли, броньоване скло, та ін. За шістнадцять років роботи, компанія зарекомендувала себе як високопрофесійне виробництво засобів технічного укріплення для банків і обладнала май же всі банківські установи як українських так і іноземних банків тоді ще, на початку розвитку банківської системи України, а також всі відділення і установи національного Банку України. До того ж, компанія має досвід експорту банківського обладнання.

1998 рік

З 1998 року «Практика» запустила у виробництво броньовані автомобілі, початок заклали інкасаторські броньовані автомобілі (мікроавтобуси, вантажні, автомобілі для перевезення людей), а далі броньовані авто VIP – класу, воєнні броньовані автомобілі. За час роботи, компанія здійснила бронювання більш ніж 400 автомобілів 30 різних моделей.

При переобладнанні використовуються лише найкращі сертифіковані матеріали світових марок.

2002 рік

В 2002 році виробництво завершило впровадження міжнародної системи якості відповідно до вимог ISO 9001:2000, що гарантує високу якість продукції.

Все обладнання, яке виготовляє компанія, проходить обов’язкову сертифікацію. Для цього компанія має необхідні ліцензії та сертифікати.

Спеціалісти компанії мають необхідні знання та навички, для того щоб провести кваліфіковану експертизу будь якого виробу, рівень зношення (стертя), а також реальний рівень захисту у відповідності до українських та європейських стандартів.

2003 рік

В 2003 році компанія «ПРАКТИКА» розпочала виробництво засобів протипожежного захисту. Сьогодні виробництво пропонує замовникам таке протипожежне обладнання як: протипожежні двері, ворота, штори, засклення, клапани, люки.

2005 рік

Компанія «ПРАКТИКА» приймала участь в будівництві сховища радіаційних відходів на Чорнобильській атомній станції, було розроблено, вироблено і змонтовано спеціальне протирадіаційне обладнання (протирадіаційні двері, клапани, ворота)

2009 рік

В 2009 році компанія розпочала роботу на ринку країн Західної Африки – було відкрито представництво в м. Абуджа (Нігерія).

На даний момент в Києві успішно працюють офіс (вул. Металістів, 15) і повністю обладнаний завод (вул. Малійська, 20А) площею 7000 кв.м. На заводі присутнє все необхідне обладнання для виробництва повного циклу для виготовлення та контролю якості робіт на кожному його етапі.

Конструкторське бюро компанії «ПРАКТИКА» має великий штат висококваліфікованих конструкторів – спеціалістів з різних галузей технічного характеру.

У зв’язку з постійною роботою з державними органами виробництво має Перший відділ по роботі з інформацією, який містить таємну інформацію. Компанія має власну випробувальну лабораторію для проведення обов’язкових виробничих випробувань виготовлених зразків всієї продукції.

Основним критерієм роботи компанії «ПРАКТИКА» є максимальне задоволення потреб замовника. Завдяки досвіду, професіоналізму наших співробітників і високій якості виконаних робіт компанія «ПРАКТИКА» є лідируючим виробництвом України в галузі безпеки і завоювала довіру не лише у вітчизняних клієнтів, але і у замовників з таких країн як: ОАЕ, Пакистан, Нігерія, Грузія, Азербайджан, Казахстан та інші.

ПРОДУКЦІЯ

Виробництво має п’ять основним направлень:

  • Броньовані автомобілі (автомобілі VIP класу, автомобілі для інкасації, автомобілі для перевезення людей, воєнні броньовані машини). Бронювання інкасаторських автомобилів відповідає Постанові Правління НБУ № 26 від 30.01.2012 «Про затвердження Змін до Інструкції з організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах в Україні»
  • Банківське обладнання (сховища цінностей, двері, сейфи, шафи архівні, обладнання для депозитаріїв, засоби технічного захисту інформації, серверні, пункти обміну
  • валют, касові кабіни, тамбур – шлюзи охорони)
  • Протипожежне обладнання (двері, ворота, завіси, перегородки засклені, люк, клапан)
  • Обладнання для атомних станцій (люки, ворота)
  • Захистне скління